
Jewelry 925 Sterling Silver Inlaid Natural Black Agate Heart Shape Love Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Concentric Lock,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Original: $24.91
-65%$24.91
$8.72More Images






Jewelry 925 Sterling Silver Inlaid Natural Black Agate Heart Shape Love Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Concentric Lock,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Concentric Lock,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |























