
Jewelry Alloy Geometric Oval Moonstone Ring With Constellation Pattern Electroplated Punk Retro Style Unisex
Jewelry Alloy Geometric Oval Moonstone Ring With Constellation Pattern Electroplated Punk Retro Style Unisex
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images





Jewelry Alloy Geometric Oval Moonstone Ring With Constellation Pattern Electroplated Punk Retro Style Unisex
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























