
Jewelry Alloy Star Crescent Moon Pendant Necklace With Electroplating And Imitation Pearl Clavicle Chain
Jewelry Alloy Star Crescent Moon Pendant Necklace With Electroplating And Imitation Pearl Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images










Jewelry Alloy Star Crescent Moon Pendant Necklace With Electroplating And Imitation Pearl Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |





















