
Wholesale Necklace Copperclad Iron Chain Imitation Pearl Alloy Geometric Pattern Electroplating Simple Style
Wholesale Necklace Copperclad Iron Chain Imitation Pearl Alloy Geometric Pattern Electroplating Simple Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images






Wholesale Necklace Copperclad Iron Chain Imitation Pearl Alloy Geometric Pattern Electroplating Simple Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |





















