
Pendant Necklace Pearl Iron Chain Alloy Geometric Style Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl+Iron Chain |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 53g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images




Pendant Necklace Pearl Iron Chain Alloy Geometric Style Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl+Iron Chain |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 53g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl+Iron Chain |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 53g |





















