
Jewelry Metal Imitation Pearl Pendant Collar Tassel Open Choker Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Jewelry Metal Imitation Pearl Pendant Collar Tassel Open Choker Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images











Jewelry Metal Imitation Pearl Pendant Collar Tassel Open Choker Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |





















