
Jewelry Copper Necklace With Geometric Style Inlaid Zircon Mixed Gem Inlay Letters Numbers Text Pattern Ochain For Women
Jewelry Copper Necklace With Geometric Style Inlaid Zircon Mixed Gem Inlay Letters Numbers Text Pattern Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images





Jewelry Copper Necklace With Geometric Style Inlaid Zircon Mixed Gem Inlay Letters Numbers Text Pattern Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |





















