
Necklace Copper Mixed Gem Inlay Retro Pattern Vine Flowers Drop Shape Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Drop Shape |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 15g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images




Necklace Copper Mixed Gem Inlay Retro Pattern Vine Flowers Drop Shape Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Drop Shape |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Drop Shape |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 15g |





















