
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Necklace With Microinlaid Zircon And Mixed Gemstone Setting
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Necklace With Microinlaid Zircon And Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Necklace With Microinlaid Zircon And Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |





















