
Wholesale Square Pendant Necklace For Women Copper Mixed Gem Inlay Geometric Style Inlaid Zircon Box Chain
Wholesale Square Pendant Necklace For Women Copper Mixed Gem Inlay Geometric Style Inlaid Zircon Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images



Wholesale Square Pendant Necklace For Women Copper Mixed Gem Inlay Geometric Style Inlaid Zircon Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |





















