
Jewelry Iron Hollow Heartshaped Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images






Jewelry Iron Hollow Heartshaped Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























