
Jewelry Moissanite S925 Sterling Silver Geometric Cross Necklace Pendant
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $37.09
-65%$37.09
$12.98More Images



Jewelry Moissanite S925 Sterling Silver Geometric Cross Necklace Pendant
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























