
Jewelry Pearl Long Yshaped Necklace Geometric Twisted Chain
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images











Jewelry Pearl Long Yshaped Necklace Geometric Twisted Chain
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Weight | 15g |

















