
Pendant Necklace Women Iron Chain Alloy Imitation Pearls Geometric Style Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images







Pendant Necklace Women Iron Chain Alloy Imitation Pearls Geometric Style Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |

















