
Wholesale Jewelry Mixed Material Vintage Style Love Water Drops Bells Pattern Diamond Design O Chain Ladies Set
Wholesale Jewelry Mixed Material Vintage Style Love Water Drops Bells Pattern Diamond Design O Chain Ladies Set
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Mixed Material |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Set Combination | Clothes + Necklaces + Earrings + Jewelry |
| Style | High-End,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images












Wholesale Jewelry Mixed Material Vintage Style Love Water Drops Bells Pattern Diamond Design O Chain Ladies Set
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Mixed Material |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Set Combination | Clothes + Necklaces + Earrings + Jewelry |
| Style | High-End,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Mixed Material |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Set Combination | Clothes + Necklaces + Earrings + Jewelry |
| Style | High-End,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |

















