
Necklace Alloy Copper Starfish Electroplating Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images





Necklace Alloy Copper Starfish Electroplating Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |

















