
Ladies 925 Sterling Silver Horse Eye Zircon Diamond Ring Light Luxury Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $47.78
-65%$47.78
$16.72More Images





Ladies 925 Sterling Silver Horse Eye Zircon Diamond Ring Light Luxury Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























