
Ladies 925 Sterling Silver Sunflower Ring With Moissanite And Classic Sixclaw Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Quality Of Precious Metals | 3.5 |
| Size | 9 Yards |
| Style | Natural |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $27.33
-65%$27.33
$9.57More Images



Ladies 925 Sterling Silver Sunflower Ring With Moissanite And Classic Sixclaw Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Quality Of Precious Metals | 3.5 |
| Size | 9 Yards |
| Style | Natural |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Quality Of Precious Metals | 3.5 |
| Size | 9 Yards |
| Style | Natural |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























