
Ladies Simple Ushaped Bull Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplated
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.88G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $21.09
-65%$21.09
$7.38More Images






Ladies Simple Ushaped Bull Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplated
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.88G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.88G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























