
Light Luxury 925 Sterling Silver Flower Diamond Necklace For Women With 14K Gold Plating And Ochain
Light Luxury 925 Sterling Silver Flower Diamond Necklace For Women With 14K Gold Plating And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $15.70
-65%$15.70
$5.49More Images




Light Luxury 925 Sterling Silver Flower Diamond Necklace For Women With 14K Gold Plating And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























