
Light Luxury Colorful Zirconium Flowershaped Copper Ring For Women With Electroplating Treatment
Light Luxury Colorful Zirconium Flowershaped Copper Ring For Women With Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images




Light Luxury Colorful Zirconium Flowershaped Copper Ring For Women With Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























