
Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Electroplated Ring Link Bracelet For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $21.09
-65%$21.09
$7.38More Images






Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Electroplated Ring Link Bracelet For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























