
Men's Simple Geometric Silver Open Diamond Ring With Electroplating
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | About 3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
More Images


Men's Simple Geometric Silver Open Diamond Ring With Electroplating
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | About 3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | About 3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























