
Mini Key Pendant Necklace 925 Sterling Silver Ochain For Women Electroplated 14K Gold With Diamond Design
Mini Key Pendant Necklace 925 Sterling Silver Ochain For Women Electroplated 14K Gold With Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Daily Necessities |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $13.12
-65%$13.12
$4.59More Images






Mini Key Pendant Necklace 925 Sterling Silver Ochain For Women Electroplated 14K Gold With Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Daily Necessities |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Daily Necessities |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























