
Moissanite Leaf Tassel Earrings S925 Silver Highend Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $45.43
-65%$45.43
$15.90More Images



Moissanite Leaf Tassel Earrings S925 Silver Highend Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























