
Moissanite Necklace 925 Silver Geometric Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,14Inch (35Cm),15Inch (38Cm),17Inch (43Cm),18Inch (45Cm),22Inch (55Cm),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Original: $220.36
-65%$220.36
$77.13More Images






Moissanite Necklace 925 Silver Geometric Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,14Inch (35Cm),15Inch (38Cm),17Inch (43Cm),18Inch (45Cm),22Inch (55Cm),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,14Inch (35Cm),15Inch (38Cm),17Inch (43Cm),18Inch (45Cm),22Inch (55Cm),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |























