
Moissanite Necklace Women's S925 Sterling Silver Geometric Ochain With Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mossam Drill,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $56.16
-65%$56.16
$19.66More Images









Moissanite Necklace Women's S925 Sterling Silver Geometric Ochain With Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mossam Drill,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mossam Drill,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























