
Moissanite Ring S225 Silver Crown Pattern For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $38.32
-65%$38.32
$13.41More Images




Moissanite Ring S225 Silver Crown Pattern For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























