
Moissanite Ring S225 Silver Geometric Style
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Fashion |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $56.86
-65%$56.86
$19.90More Images



Moissanite Ring S225 Silver Geometric Style
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Fashion |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Fashion |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























