
Moissanite Ring S925 Silver Inlaid Geometric Design Fashion Women's
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8,(With Gra Certificate) |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $58.88
-65%$58.88
$20.61More Images



Moissanite Ring S925 Silver Inlaid Geometric Design Fashion Women's
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8,(With Gra Certificate) |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8,(With Gra Certificate) |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























