🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace 925 Silver Geometric Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
$19.07
Necklace 925 Silver Geometric Electroplating—
$19.07
More Images





Necklace 925 Silver Geometric Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























