
Necklace 925 Silver Mixed Gem Inlay Geometric Pendant Jewelry Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Quality Of Precious Metals | 2.2G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $17.26
-65%$17.26
$6.04More Images





Necklace 925 Silver Mixed Gem Inlay Geometric Pendant Jewelry Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Quality Of Precious Metals | 2.2G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Quality Of Precious Metals | 2.2G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























