
Necklace 925 Sterling Silver Diamond Geometric Dream Catcher Women's High Grade Light Luxury Non Fading
Necklace 925 Sterling Silver Diamond Geometric Dream Catcher Women's High Grade Light Luxury Non Fading
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Mossam Drill |
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $35.01
-65%$35.01
$12.25More Images



Necklace 925 Sterling Silver Diamond Geometric Dream Catcher Women's High Grade Light Luxury Non Fading
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Mossam Drill |
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Mossam Drill |
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























