
Necklace 925 Sterling Silver Four Leaf Clover Petal 14K Gold Plated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $16.77
-65%$16.77
$5.87More Images





Necklace 925 Sterling Silver Four Leaf Clover Petal 14K Gold Plated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























