
Necklace 925 Sterling Silver Geometric Irregular Texture Pearlescent Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Pearlescent Treatment |
| Weight | 30g |
Original: $32.57
-65%$32.57
$11.40More Images














Necklace 925 Sterling Silver Geometric Irregular Texture Pearlescent Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Pearlescent Treatment |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Pearlescent Treatment |
| Weight | 30g |























