
Necklace 925 Sterling Silver Geometric Regular Chain Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 42g |
Original: $34.59
-65%$34.59
$12.11More Images






Necklace 925 Sterling Silver Geometric Regular Chain Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 42g |























