🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace 925 Sterling Silver Geometric Style Cross Chain Electroplated Platinum 18K Gold
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 42g |
Select Color
From $13.93
Original: $39.80
-65%Necklace 925 Sterling Silver Geometric Style Cross Chain Electroplated Platinum 18K Gold—
$39.80
$13.93More Images






Necklace 925 Sterling Silver Geometric Style Cross Chain Electroplated Platinum 18K Gold
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 42g |























