
Necklace 925 Sterling Silver Geometric Zircon Pendant 18K Gold Plated Cross Chain Light Luxury Style For Women
Necklace 925 Sterling Silver Geometric Zircon Pendant 18K Gold Plated Cross Chain Light Luxury Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3.8g |
Original: $16.40
-65%$16.40
$5.74More Images






Necklace 925 Sterling Silver Geometric Zircon Pendant 18K Gold Plated Cross Chain Light Luxury Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3.8g |























