
Necklace 925 Sterling Silver Oval Double Ring Geometric Style Gold Plated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $15.35
-65%$15.35
$5.37More Images






Necklace 925 Sterling Silver Oval Double Ring Geometric Style Gold Plated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























