
Necklace Jewelry Alloy Spliced Chain With Colorful Rhinestones Geometric Style Electroplating For Women
Necklace Jewelry Alloy Spliced Chain With Colorful Rhinestones Geometric Style Electroplating For Women
| Chain Style | Spliced Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images







Necklace Jewelry Alloy Spliced Chain With Colorful Rhinestones Geometric Style Electroplating For Women
| Chain Style | Spliced Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Spliced Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |























