
Necklace Natural Shell Conch Imitation Pearl Metal Starfish Alloy Pendant Geometric Constellation Electroplated
Necklace Natural Shell Conch Imitation Pearl Metal Starfish Alloy Pendant Geometric Constellation Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Aluminum Chain + Shell + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 61g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images




Necklace Natural Shell Conch Imitation Pearl Metal Starfish Alloy Pendant Geometric Constellation Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Aluminum Chain + Shell + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 61g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Aluminum Chain + Shell + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 61g |























