
Necklace Red Corundum S925 Sterling Silver Geometric Cake Shaped Diamond
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images




Necklace Red Corundum S925 Sterling Silver Geometric Cake Shaped Diamond
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























