
Necklace S925 Silver Heartshaped Sixclaw Sixpointed Star Mosan Diamond Electroplating Wave Pattern Jewelry
Necklace S925 Silver Heartshaped Sixclaw Sixpointed Star Mosan Diamond Electroplating Wave Pattern Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Article |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $21.38
-65%$21.38
$7.48More Images




Necklace S925 Silver Heartshaped Sixclaw Sixpointed Star Mosan Diamond Electroplating Wave Pattern Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Article |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Article |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























