
Necklace S925 Silver Inlay Cultivation Emerald Butterfly Geometric Elegant Vintage Style For Women
Necklace S925 Silver Inlay Cultivation Emerald Butterfly Geometric Elegant Vintage Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $72.06
-65%$72.06
$25.22More Images



Necklace S925 Silver Inlay Cultivation Emerald Butterfly Geometric Elegant Vintage Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























