🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace S925 Sterling Silver Geometric Cross Chain Electroplated Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Inlaid Mixed Gem |
| Precious Metal Quality | 3.94G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Select Color
Select Spec
From $8.15
Original: $23.29
-65%Necklace S925 Sterling Silver Geometric Cross Chain Electroplated Design—
$23.29
$8.15More Images






Necklace S925 Sterling Silver Geometric Cross Chain Electroplated Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Inlaid Mixed Gem |
| Precious Metal Quality | 3.94G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Inlaid Mixed Gem |
| Precious Metal Quality | 3.94G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























