
Necklace S925 Sterling Silver Heartshaped Love Diamond Pendant Women's Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Chanel Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images





Necklace S925 Sterling Silver Heartshaped Love Diamond Pendant Women's Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Chanel Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Chanel Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























