
Necklace S925 Sterling Silver Zircon Heart Pendant For Female
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 30g |
Original: $34.37
-65%$34.37
$12.03More Images
















Necklace S925 Sterling Silver Zircon Heart Pendant For Female
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 30g |























