
Necklace Small Crab Glass Pendant Stainless Steel Electroplating Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images







Necklace Small Crab Glass Pendant Stainless Steel Electroplating Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























