
Necklace Stainless Steel Flower Fruit Pendant Electroplating Sweet Minimalist Style
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 43g |
Original: $9.16
-65%$9.16
$3.21More Images





Necklace Stainless Steel Flower Fruit Pendant Electroplating Sweet Minimalist Style
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 43g |























