
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplating Jewelry Double Layer Overlapping Collarbone Chain For Women
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplating Jewelry Double Layer Overlapping Collarbone Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 35g |
Original: $4.65
-65%$4.65
$1.63More Images






Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplating Jewelry Double Layer Overlapping Collarbone Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 35g |























